Ахалар – Центр гуманістичних технологій, котрий виник на Чернігівщині і успішно діє уже понад 20 років. На даний час Центр реалізує грантовий проект «Школа локальної демократії».

Як реалізувати свою ідею і тим самим ощасливити себе та оточуючих розповідали тренери Центру Андрій та Вікторія Маштакови. 1 липня у Центральній міській бібліотеці Павлограда вони зустрілись із представниками громадських організацій, формувань, мешканцями міста.

Мета зустрічі – допомогти активістам, котрі хочуть щось зробити на місцях, ефективно реалізувати локальні ініціативи.

«Багато людей готові робити те , що хочуть, але не знають, що вони хочуть. Ми готові допомогти розібратись. З допомогою своїх активістів ми хочемо міняти життя в Україні на краще, починаючи зі свого міста, селища», – розповідають тренери.

Подати заявку на участь у програмі може кожен бажаючий. Обмежень у тематиці проектів немає, так само як і у віці. Вирішальну роль у відборі проектів відіграє вмотивованість людини. Наскільки вона зможе переконати , що людям це потрібно і вона готова цим займатись. Після цього проводиться безкоштовне навчання. Зазвичай – це Чернігівщина. По завершенню навчання – сертифікат.

Участь у програмі не забезпечить вас фінансами для реалізації проекту, але навчить як їх привабити, які перші кроки слід здійснювати , котрі наближатимуть вас до здійснення мрії.

Подати заявку можна на сайті www.dobrodel.org.ua