Бюджет Павлограда на 2016 рік складає 633,6 млн.грн.

Із них 382,6 млн.грн – міжбюджетні трансферти з державного та обласного бюджету (дотації та субвенції), 251 млн.грн – власні надходження міського бюджету. Вони формуються за рахунок податків і зборів, що сплачуються юридичними і фізичними особами.

До загального фонду міського бюджету зараховується податок на доходи фізичних осіб в розмірі 60%. Земельний податок, державне мито, місцеві податки і збори, адміністративні штрафи та збори – в повному обсязі.
До спеціального фонду зараховуються кошти від продажу об’єктів комунальної власності та земель несільськогосподарського призначення, надходження до фонду охорони навколишнього середовища та цільового фонду.

Основними надходженнями до міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі власних надходжень складає майже 57%, земельний податок – 16%, єдиний податок – 9,3%, місцеві податки і збори – 1%, інші податки і збори – 16,7%.

Основними бюджетоутворюючими платниками міського бюджету є структурні підрозділи ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» (крім шахт). Надходження від них до бюджету становлять 40,0 млн.грн (15,8%) від загального обсягу власних надходжень, ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» – 12 млн.грн (5%), бюджетні установи міста – 22,6 млн.грн ( 9%), комунальні підприємства міста –13 млн.грн ( 5 %), інші підприємства, організації, фізичні особи сплачують до бюджету 154 млн.грн (61,2%) податків і зборів.

Відповідно до норм чинного законодавства шахти, які підпорядковані ДТЕК «Павлоградвугілля» сплачують податок на доходи фізичних осіб і земельний податок до бюджетів територіальних громад за місцем розташування шахт, а саме м.Тернівка, Першотравенськ, Павлоградського та Петропавлівського районів. Тобто до бюджету Павлоград а шахтами не сплачуються зазначені податки.

Власні надходження бюджету використовуються відповідно до рішення міської ради на утримання установ соціально-культурної сфери (заробітну плату, комунальні послуги, поточне утримання установ), благоустрій міста, видатки бюджету розвитку, охорони навколишнього середовища, фінансування заходів, програм, прийнятих міською радою.

                                  Інформація надана фінансовим управлінням павлоградської міської ради.