Бюджет Павлограда на 2016 рік складає 633,6 млн.грн.

Із них 382,6 млн.грн – міжбюджетні трансферти з державного та обласного бюджету (дотації та субвенції), 251 млн.грн – власні надходження міського бюджету. Вони формуються за рахунок податків і зборів, що сплачуються юридичними і фізичними особами.

До загального фонду міського бюджету зараховується податок на доходи фізичних осіб в розмірі 60%. Земельний податок, державне мито, місцеві податки і збори, адміністративні штрафи та збори – в повному обсязі.
До спеціального фонду зараховуються кошти від продажу об’єктів комунальної власності та земель несільськогосподарського призначення, надходження до фонду охорони навколишнього середовища та цільового фонду.

Основними надходженнями до міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі власних надходжень складає майже 57%, земельний податок – 16%, єдиний податок – 9,3%, місцеві податки і збори – 1%, інші податки і збори – 16,7%.

Основними бюджетоутворюючими платниками міського бюджету є структурні підрозділи ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» (крім шахт). Надходження від них до бюджету становлять 40,0 млн.грн (15,8%) від загального обсягу власних надходжень, ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» – 12 млн.грн (5%), бюджетні установи міста – 22,6 млн.грн ( 9%), комунальні підприємства міста –13 млн.грн ( 5 %), інші підприємства, організації, фізичні особи сплачують до бюджету 154 млн.грн (61,2%) податків і зборів.

Відповідно до норм чинного законодавства шахти, які підпорядковані ДТЕК «Павлоградвугілля» сплачують податок на доходи фізичних осіб і земельний податок до бюджетів територіальних громад за місцем розташування шахт, а саме м.Тернівка, Першотравенськ, Павлоградського та Петропавлівського районів. Тобто до бюджету Павлоград а шахтами не сплачуються зазначені податки.

Власні надходження бюджету використовуються відповідно до рішення міської ради на утримання установ соціально-культурної сфери (заробітну плату, комунальні послуги, поточне утримання установ), благоустрій міста, видатки бюджету розвитку, охорони навколишнього середовища, фінансування заходів, програм, прийнятих міською радою.

                                  Інформація надана фінансовим управлінням павлоградської міської ради.

Юридические услуги