Сьогодні зранку мешканці житлової багатоповерхівки, що по вул. Степового Фронту, 12 не дозволили працівникам міського газового господарства установити загальнобудинковий газовий лічильник.

Відмову установлювати загальний газовий лічильник люди мотивують тим, що у будинку є чимало квартир, де прописана одна людина, а живуть 4 чи 5. Вони використовують багато газу, а сплачуватимуть всі порівну. Кажуть, що дозволять установити загальний лічильник, але лише після установки індивідуальних.

«Загальнобудинковий ви можете ставити для власного обліку газу, аби ви бачили де які втрати. Бо завтра виявиться, що хтось не платить і ви відключите увесь будинок. Ви ж не будете розбиратись, хто не платить», – нарікають мешканці будинку.

Люди переконані, що постачальник газу зобов’язаний установити їм індивідуальні лічильники безкоштовно.
Начальник павлоградського газового господарства Володимир Кривокобильський запевняє, що індивідуальні лічильники вони дійсно установлюють безкоштовно, але лише у тих будинках, де більше половини таких лічильників уже установлені.

На будинках, де індивідуальних лічильників менше половини , установлюють загальнобудинковий. Каже, що начебто діють на основі рішення НКРЕ.

Мешканці будинку обіцяють написати заяву прокурору, НКРЕ і міськгазу про те, що від загального лічильника не відмовляються, але лише при наявності індивідуального.Вони побоюються, що лічильник на будинок їм поставлять без їх згоди. Кажуть, що так зробили на сусідній багатоповерхівці. Газівники запевнили, що без їх згоди вони не зможуть поставити лічильник на будинок.

Установка лічильника газу за власний кошт обходиться більше трьох тис грн.

Читайте також: У Павлограді на 400 житлових будинки установлять газові лічильники

 

Коментарі   

+4 # Сава 05.07.2016, 16:34
Логіка Кривокобильського - логіка маразму. А мешканці будинку молодці.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Наталья 06.07.2016, 08:05
Какой бред !! Опять хотят за счет народа выехать . Толи в каждой квартире поставить счетчик и его контролировать толь один на весь дом ))))) Расходы кампания газовая будет нести меньше а народ в доме хоть перестриляйся )) ведь жильцы в доме разные .... Все делают для того что бы народ рассорить
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Леонід Васильович 07.07.2016, 15:16
Молодці люди, молодець Едуард Михайлович! Монополісти зараз намагатимуться повісити на громадян всю свою роботу, і здихавшися клопоту обслуговування та безпеки, будуть тільки збирати гроші. Ні в якому разі не можна перетворювати ОСББ на безправні колгоспи! Ми є власники цієї нерухомості, і тільки ми визначаємо, що нам вигідно, що нам треба і в який спосіб.
А для гасіння хапально-безвідповідальних інстинктів монополістів є прокуратура та антимонопольний комітет.
Оно в Донецьку ще до війни загралися в "монополію" - так довелося усю газову вертикаль в області поміняти...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата