За втручання Павлоградської прокуратури визнано недійсним договір на закупівлю підрядних робіт за бюджетні кошти в сумі 1,8 млн.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 29.06.2016 задоволено позов Павлоградської місцевої прокуратури, яким визнано недійсними результати конкурсних торгів, проведені Управлінням комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради та договір державних закупівель робіт з капітального ремонту житлового будинку у Павлограді на загальну суму 1,8 млн. грн. бюджетних коштів.

Повідомляє прес-служба місцевої прокуратури із посиланням на заступника прокурора міста Олександра Васильківського.

«Судом підтверджено встановлені прокурором грубі порушення вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», що призвело до непрозорості у проведенні відкритих торгів, спотворення конкуренції, не об'єктивної оцінки пропозицій конкурсних торгів учасників, не правомірного вибору переможця торгів та укладення економічно невигідного договору на виконання робіт за бюджетні кошти за ціною яка є не об’єктивною, із суб’єктом господарської діяльності, який не має права бути стороною у цьому договорі», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, за втручання місцевої прокуратури попереджено незаконне використання бюджетних коштів близько 2 млн.грн.