5 липня інспекторський склад Павлоградського міськрайонного управління ДСНС вирушив у рейд по місцях, де триває збиральна кампанія.

Під час рейду оглянули стан електрообладнання, шляхів евакуації, забезпечення приміщень для зберігання зернових та техніки необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння тощо. 

Оглянули також хлібні лани, зокрема перевірили наявність на них необхідних знаків пожежної безпеки щодо заборони паління та користування відкритим вогнем. З робітниками, що працюють на збиральній техніці, провели протипожежний інструктаж та роздали листівки, в яких детально роз’яснено основні правила безпеки під час збирання врожаю.

«Чинним законодавством суворо забороняється спалювання стерні, поживних залишків та природної рослинності поблизу хлібних ланів. Необережність з вогнем поблизу полів може знищити врожай, завдати шкоди прилеглому житловому сектору та значних матеріальних збитків державі», – нагадують вогнеборці.

Цього ж дня, з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та природних екосистемах, працівники Служби порятунку провели бесіди з населенням по вулицях Нова та Войнової . Обговорили порядок дій у разі виникнення пожежі: спосіб виклику пожежно-рятувального підрозділу, гасіння пожежі в початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.


Співробітники ДСНС звернулися до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду та постійно навчати їх правилам безпеки життєдія