Щороку ближче до осені павлоградці задихаються від диму та смороду.

МНС - ники та міська влада пришли до висновку, що причиною всьому є очерет. Від його горіння починає тліти коріння та торф, загасити котрий вкрай важко.

Матеріал за темою: У Павлограді «ламають голову» як не допустити диму та смороду

Здається, що позитивний досвід вирішення цієї проблеми знайшли.

Декілька років тому великі зарослі очерету біля і на самій території Хімзаводу приносили чимало клопоту. Їх теж постійно доводилось гасити. Схоже, що тепер із «очеретяною» проблемою на Хімзаводі впорались. Там це зло перетворили на добро. Повідомив начальник відділу із надзвичайних ситуацій Павлоградського міськвиконкому Валерій Бєлякін.

«Ми вивчали досвід Хімзаводу. Проблему із очеретом там вирішили як на території підприємства, так і на прилеглій території. Вони по 2-3 рази на рік викошують очерет, висушують і роблять із нього пелетне паливо», – розповів Валерій Бєлякін.

Досвід Хімзаводу МНС-ники та міська влада обіцяють вивчити. Цілком можливо скошений очерет в районі лиманів віддаватимуть Хімзаводу як сировину для виготовлення пелетів.

Поки що на сьогодні жоден із методів та способів вирішення проблеми задимленості в місті не дав позитивного результату.

Коментарі   

0 # Сава 06.07.2016, 18:24
Хіба проблема тільки в одному очереті? А спалювання побутового сміття, городнього бур'яну в приватному секторі? Інколи такий дим стелеться, що будинків не видно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата