Місячник добровільної здачі зброї триватиме упродовж липня.

Національна поліція України ініціювала захід з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу.
Крім цього, Павлоградський відділ поліції нагадує власникам, в яких закінчився термін дії дозволів, про необхідність проходження перереєстрації зареєстрованої вогнепальної і газової зброї.

Чинним законодавством за незаконне зберігання зброї і боєприпасів встановлені наступні види відповідальності:

  •  за зберігання незареєстрованної гладкоствольної або газової зброї передбачений штраф від 119 до 170 гривень з вилученням зброї і боєприпасів;
  •  незаконне зберігання, придбання, виготовлення і збут вогнепальної і холодної зброї карається позбавленням волі на термін до 5 років у відповідності до ст.263 КК України.

Громадяни, що добровільно здали в період місячника добровільної здачі зброю, боєприпаси і вибухові матеріали, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної й адміністративної відповідальності.

Здана газова і гладкоствольна зброя, після відповідної перевірки, буде реєструватися на власників у законному порядку.

З усіх питань звертатися в Павлоградський відділ поліції за адресою: вул. Шевченка, 51, вул. Повстання, 77 або за тел. 102, 20-02-02.

Правоохоронці нагадують, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їх неповнолітніми дітьми.