Метеостанції, заводи, сміттєзвалища, еко-парки, пляжі, пункти прийому скла, макулатури, пластику і батарейок. Ця та інша корисна інформація тепер доступна кожному в режимі онлайн. 

В Дніпропетровській ОДА презентували унікальний екологічний сайт eco.dp.gov.ua. До його створення долучилися не тільки представники облдержадміністрації, а й громадські активісти та IT-волонтери.Повідомляє прес-служба ОДА.

«Новий ресурс дозволяє побачити так званий «екопаспорт точки» –інформацію про забрудненість повітря, води та землі, дані про підприємства, які найбільше впливають на стан екології в конкретній зоні, перелік найближчих місць для відпочинку та пунктів утилізації сміття. Сайт наповнили корисними даними й зробили максимально простим та зрозумілим не тільки для екологів, а й для звичайних людей» – йдеться в повідомленні.

Розробники ресурсу планують, що у майбутньому сайт дозволить здійснювати віртуальні екскурсії на найбільші підприємства регіону та до заповідних зон. Для цього знадобляться смартфон та окуляри віртуальної реальності. Такі «подорожі» сприятимуть росту популярності зеленого та промислового туризму на Дніпропетровщині.

В перспективі  відображення змін екологічної ситуації в різних зонах області в режимі онлайн. Рівень забруднення буде позначатися різними кольорами.