Депутата павлоградської міської ради від партії «УКРОП», ветерана АТО нагородили державною нагородою – медаллю «Захиснику Вітчизни».

Боєць нагороджений згідно з указом Президента України № 170 від 25 квітня 2016 року.

У тексті указу зазначено, що нагороду присвоєно «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

«Нагорода для мене – свідчення того, що Україна про мене не забула. Думаю, багато хто з хлопців заслуговує на неї більше, ніж я», – написав Євген Тєрєхов на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Євген Тєрєхов був кулеметником 20-го батальйону тероборони «Дніпро». Його мобілізували на службу в квітні 2014 року. В серпні того ж року він був важко поранений в бою під Мар'їнкою.

Під час операції з його тіла дістали 83 осколки, ще близько трьох десятків не витягли й досі. Прізвисько «Титановий Джексон» він отримав через титанові пластини, які встановили в його голову під час операції. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

У 2015 Тєрєхов балотувався на посаду мера Павлограда , але програв у другому турі представнику "Опозиційного блоку" Анатолію Вершині.
На даний час Євген Тєрєхов є радником мера Дніпропетровська Бориса Філатова. Він займається питаннями АТО.