Контакт-центр ПАТ «Дніпропетровськгаз» збільшив кількість способів дистанційного зв’язку зі споживачами області.

Нині працює безкоштовна цілодобова послуга – інтелектуальне голосове меню IVR. Так, за місяць роботи цим сервісом скористались більше тисячі користувачів газу області. Повідомляє прес-служба «Дніпропетровськгаз».

У зв’язку зі змінами у законодавстві кількість звернень до контакт-центру ПАТ «Дніпропетровськгаз» значно збільшилась. За другий квартал 2016 року оператори центру відповіли на 34,5 тисяч дзвінків клієнтів та опрацювали 30 тисяч показань лічильника, переданих споживачами.

«Враховуючи величезний потік дзвінків з усієї області, задля їх оперативного опрацювання наша компанія запровадила новий спосіб зв’язку з клієнтами – систему голосового меню IVR, - коментує начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпропетровськгаз» Ксенія Трофіменко. - Тож тепер, крім веб-сервісу «Особистий кабінет», електронної пошти та дзвінків до контакт-центу, а також можливості відправляти смс-повідомлення на номер 7104, усі бажаючі цілодобово можуть користуватись новоствореним інтелектуальним меню за номером (056) 78-70-104».

Голосове меню працює у режимі автовідповідача, яким дуже легко керувати, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Наприклад, щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «2». Потім, користуючись підказками меню, ввести номер особового рахунку та показання. Після цього клієнту буде запропоновано прослухати введені ним дані та підтвердити або ж змінити їх. Скориставшись сервісом, мешканці регіону можуть дізнатись про актуальні ціни на газ, нові сервісні послуги компанії, згадати правила безпечного використання газу у побуті тощо.

«Велика частина звернень до нас надходить за основним номером (056)78-70-104. Для покращення рівня обслуговування ми ввели ще й додатковий номер мобільного телефону (095) 71-23-104, який став більш доступним способом зв’язку», – говорить Ксенія Трофіменко.

Варто зазначити, що у пікові дні, з 1 по 5 число кожного місяця, значно зростає кількість звернень споживачів, тож з появою голосового меню IVR передавати показання лічильника стало ще зручніше і швидше.

Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.