Павлоградський активіст Юрій Марченко звинуватив голову міськрайонного суду Наталію Самоткан у тому, що вона начебто «оберігає наркоторгівця «Культяпку».

Відповідну інформацію він розмістив в соцмережах та каналі You Tube.

Наталія Самоткан через прес-службу суду відреагувала на це звинувачення.

«З повагою і розумінням ставлюся до громадської думки, готова вислухати об’єктивну критику стосовно роботи Павлоградського міськрайонного суду, але ніколи не змирюся з втручанням так званих активістів в роботу суду, їх суб’єктивними і викривленими коментуваннями судових процесів», Павлоградський активіст Юрій Марченко звинуватив голову міськрайонного суду Наталію Самоткан у тому, що вона начебто «оберігає наркоторгівця «Культяпку» – пише Наталія Самоткан.

Вона пропонує Юрію Марченку до 15 липня 2016 року добровільно принести вибачення за недостовірну інформацію.

«В разі нехтування моїх вимог, залишаю за собою право звертатися до суду за захистом своїх прав, де маю намір довести, що Юрій Марченко поширює стосовно мене неправдиву негативну інформацію», –  наголошує суддя.

 

Коментарі   

-1 # Сава 09.07.2016, 17:35
Яке неприємне лице на фото.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Роман 10.07.2016, 23:26
А мне нравится! Такое серйозное и умное!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+4 # Сергей Сторожук 14.07.2016, 11:02
Наталья Григорьевна справедливая и честная судья. И очень жаль, что каждый встречный горе "активист", толком не понимающий, что такое судебная система, насмотревшись телевизионных передач, решает оскорблять судей. Не судья проводит до судебное следствие, не судья поддерживает обвинение, для этого есть следователи и прокуроры. Судья разгребает все то, что ему дано в ходе судебного заседания. Но для таких умников как Юрий Марченко и "Сава" достаточно проорать СЛАВА, что бы показать свой интеллект или его отсутствие
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата