При ромській організації Амаро Кхер є спадкова ворожка - цілителька Римма Борисівна Шувані. 

«Ворожіння завжди було невід'ємною частиною культури циганського народу. У моїй родині дорожили цим даром і передавали його від покоління до покоління. Добро до людей завжди повертається добром, тому споконвіку цигани допомагають людям знаходити відповіді на питання, які так багато значать у нашому житті», – говорить Римма Шувані.

Римма гадає старовинними циганськими методами на картах, каві, воску, олові та свинцеві. Знімає порчу, робить обереги, відкриває канали удачі в справах, допомагає у вирішенні будь-яких проблем.

Циганське ворожіння було продемонстровано на святі Івана Купала в Першотравневому парку. Багато людей були задоволені можливістю побувати на сеансі у професійної ворожки - цілительки Римми Шувані.

«Шарлатани, котрі погастролювали, назбирали грошей і поїхали. Для них це просто бізнес. Особливо зараз у зв’язку із подіями в Україні, рідні хочуть знати де їх сини, що з ними і щахраї цим користуються. Вони на цьому наживаються. То великий гріх так робити», – говорить Римма Шувані.

- До вас звертаються із проханням навести на когось порчу чи причарувати?

- До нас із таким проханням не потрібно навіть і звертатись. Цього не можна робити, бо зроблене тобою зло ще з більшою силою обов’язково повернеться якщо не тобі, то твоїм дітям чи онукам. І причаровувати когось до когось теж не можна, бо це насилля над людиною. Це та ж сама порча. Ми таким не займаємось. Ми допомагаємо людям впоратись із проблемою, позбавляємо страждань, неприємностей, застерігаємо від якихось вчинків, котрі можуть призвести до поганих наслідків. Намагаємось робити життя людей кращим.

Записатися на сеанс до професійної ворожки-цілительки Римми Шувані можна за тел. 095 9003895