Виявилось, що безкоштовна процедура насправді коштувала декілька тисяч гривень.

Криза породила нові види шахрайств. Якщо ще рік тому чи не найпопулярнішим видом шахрайства були телефонні дзвінки типу «ваш родич потрапив у халепу», то зараз набирає популярності сфера послуг.

«Мені зателефонували на мобільний , назвали по імені і нібито за рекомендацією знайомих запросили на безкоштовну косметичну процедуру в один із салонів краси у Дніпрі. Тільки попередили , щоб я обов’язково взяла із собою паспорт. Але на цей день я не змогла приїхати, бо працювала. Вони призначили інший день, але виявилось, що і тоді я теж не зможу. Тоді мені наполегливо стали телефонувати кожен день. Саме така наполегливість і прохання взяти паспорт мене і насторожило. Хоча з першої розмови ніяких підозр не виникало і якби був час, то я би пішла на цю процедуру», – розповіла tv-news.dp.ua павлоградка Ольга.

А от її знайома, що мешкає у Дніпропетровську, нічого не підозрюючи, взяла документ і пішла на «безкоштовну процедуру». Так званий дерматолог оглянула її , знайшла проблеми зі шкірою і почала накладати на обличчя якісь маски.

Далі її дуже наполегливо радили придбати крем від проблем шкіри, котрий коштує всього лише 12 тис грн, бо без нього «ситуація буде лише погіршуватись і призведе серйозних проблем». Можна мовляв взяти його у безвідсотковий кредит. Проте у договорі, котрий пропонують підписати, вказано про 39% річних. Але клієнта запевняють, що це формальність , насправді ніяких відсотків немає.

І взагалі виявилось, що безкоштовною були лише маніпуляції, а от матеріали, що витратили на «молодильну маску» коштують близько 2 тис грн і тому дівчина має заплатити за них. Клієнту ледь вдалось вирватись із так званого «салону краси».

Як виявилось цей вид шахрайства уже досить популярний в Україні. Зазвичай такі салони орендують приміщення на місяць-два, а потім зникають у невідомому напрямку.

Ну як тут не згадати про безкоштовний сир, котрий буває … знамо де . Так що, будьте пильними.