На сьогоднішній день у Дніпропетровській області відкрито 11 офіційних пляжів. З них 3 пляжі у Дніпрі.

На жаль, всі вони не у найкращому стані. Повідомив в. о. начальника ГУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«У Дніпрі відкрито 3 пляжі. Ми перевіряємо водойми, пісок і питну воду. Ситуація, звичайно, не найсприятливіша. На жаль, пляжі Дніпра тонуть у смітті. Сміття в повному обсязі не вивозиться, контейнери переповнені. Частина питних фонтанчиків закрита. Наприклад, на Монастирському острові з 5 фонтанчиків працює тільки 1. У зв'язку з цим ми звернулися в наш центральний орган із запитом про проведення перевірки цих пляжних об'єктів. Звернулися в прокуратуру щодо підприємств, які повинні вивозити сміття і організовувати питне водопостачання», — сказав Андрій Кондратьєв.

Він також додав, що Блакитні озера під Кам’янським (Дніпродзержинськом) офіційно не є ні пляжем, ні зоною рекреації.

«Цей об'єкт знаходиться на території Єлизаветівської сільради Петриківського району. Досі точаться суперечки, штучно він створений чи природно. Виникають проблеми з доступом до води. Влада не зверталася до нас на рахунок перетворення Блакитних озер в офіційний пляж. Напевно, їм вигідна така ситуація », — повідомив Андрій Кондратьєв.