Колишній депутат Першотравенської міської ради (тоді іще будучи депутатом) , при відведенні земельної ділянки собі у власність не врахував конфлікту інтересів.

«Колишній депутат Першотравенської міської ради, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, перед розглядом рішення щодо відведення земельної ділянки собі у власність, у порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», усвідомлюючи про наявну суперечність між своїм приватним інтересом та його службовими повноваженнями, не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомивши Першотравенську міську раду та виконавчий комітет міської ради про виникнення у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення про відведення йому у власність земельної ділянки», –  повідомляє прес-служба павлоградської прокуратури із посиланням на прокурора Першотравенського відділу прокуратури. 

За даним фактом Павлоградською місцевою прокуратурою складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів). Протокол направлено для розгляду до Першотравенського міського суду.

Проте суд Першотравенська не побачив складу злочину і закрив справу.

Першотравенський відділ Павлоградської місцевої прокуратури, не погодившись з рішенням суду, оскаржив вищевказану постанову до Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Апеляційний суд Дніпра колишнього депутата визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Проте за цей час строки накладення адміністративного стягнення вичерпались і провадження у справі знову закрили.

Читатте також: У Павлограді прокуратура попередила незаконне використання близько 2 млн грн бюджетних коштів