Виявляється, що на березі річок у наш час можна натрапити не лише на забуті відпочивальниками пляжні приналежності.

67-річний мешканець с. Булахівка, Павлоградського району знайшов на березі Самари мисливську рушницю ІЖ-58. Принаймні так він пояснив.

Знахідку чоловік приніс до павлоградського відділу поліції в рамках місячника добровільної здачі зброї. Захід триватиме до кінця липня. Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

Громадяни, які в період місячника добровільно здали зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності (згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України).
Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

З усіх питань можна звертатися до Павлоградський відділу поліції за адресою: вул. Шевченка, 51, вул. Повстання, 77 або по телефонам 102, 20-02-02.