У Павлограді 12 батькам винесені офіційні попередження щодо неналежного виконання своїх обов’язків, недопущення жорстокого ставлення до дітей.

На 5 батьків, які злісно ухиляються від виконання батьківських обов’язків, складені адміністративні протоколи. Дані протоколи будуть направлені до суду. Із декотрими батьками проведені індивідуальні профілактичні бесіди.

Такі результати рейду по обстеженню житлово-побутових умов проживання 25 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах.
Профілактичний рейд «Сім’я» проведений спеціальною комісією у складі представників служби у справах дітей,спеціалістів центру соціальних служб та правоохоронних органів .

Як показує практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати.

«Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в кращих умовах», – повідомляє служба у справах дітей Павлоградської міської ради.

Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення. До таких сімей застосовуються всі можливі передбачені законом заходи щодо захисту прав дітей, притягнення винних осіб до адміністративної, кримінальної відповідальності та у крайньому випадку позбавлення батьківських прав.

Читайте також: 11-річний Сашко мріє про родину