У якому районі є вільна земля, її основні характеристики та площа.

Дніпропетровщина першою в Україні зібрала цю інформацію в єдиному атласі. У ньому відомості про 2,5 тисячі гектарів сільскогосподарської землі. Інфоромація помістилась у двох томах карт.
Робота з добору нових ділянок продовжується. 

«Кожен учасник АТО, який звертається за отриманням землі, зможе легко підібрати ділянку за допомогою атласу. Тепер йому нікуди не треба їздити, щоб вибрати і оглянути землю. В атласі є вся інформацію про ділянку, а також вказано її розташування на карті. На сьогодні в атласі зібрана інформація про 2,5 тисячі гектарів вільних земель регіону. Це 2 томи. Підбір землі продовжується, у планах і наступні видання», –  цитує слова губернатора області прес-служба ОДА.

Атласом вже користуються в єдиному вікні з оформлення землі учасникам АТО Дніпропетровської області. Його передадуть і в Центр допомоги бійцям АТО та членам їх родин при ОДА та в усі підрозділи держгеокадарстру.

Подати документи на землю захисники можуть в єдиному вікні з оформлення землі для бійців АТО за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214. Також це можна зробити в Центрі допомоги бійцям АТО та в 22-х його філіях.

Довідково

Всього на терниторії Дніпропетровщини земельні наділи отримали 1300 учасників АТО.. Ще 3,5 тисячі у процесі оформлення документів.
Оформлення проектної документації для бійців АТО безкоштовне. Ці витрати взяв на себе обласний бюджет.

Читайте також: Землю для учасників АТО виставили на торги?