Випадків теплових чи сонячних ударів у місті не зареєстровано.

Принаймні із такими проблемами до «швидкої» не звертались. Повідомила tv-news.dp.ua головний лікар станції швидкої медичної допомоги Світлана Зайчикова.
За її словами кількість викликів «швидкої» у спекотні дні в цілому зросла, але незначно. В основному люди звертаються із загостренням хронічних хвороб.

В цілому по області кількість звернень до лікарів у спекотні дні зросла на 15%. Зареєстровані також випадки теплових ударів. Повідомила заступник директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради Тетяна Квітницька під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Зросла кількість звернень із гіпертонічними кризами та серцево-судинними захворюваннями. 9-річна дитина потрапила до лікарні в результаті теплового удару. Вона знаходилась на вулиці у спекотну погоду. 39 дорослих госпіталізували з вперше виявленими гіпертонічними кризами», – розповіла Тетяна Квітницька.

Аби не допустити перегріву та негативних наслідків на здоров’я лікарі радять у спекотні дні намагатись без особливої потреби не виходити на вулицю.У приміщенні створити комфортні умови. Вікна потрібно затінити від сонця, а в квартирі підтримувати оптимальну вологість.

Читайте також: У спекотні дні кількість звернень до лікарів значно зростає