За 12 днів (із 5 по 17 липня) на території обслуговування пожежної частини Павлограда ( Павлоград, Павлоградський район, Тернівка) сталась рекордна кількість пожеж в екосистемах.

Якщо до 5 липня пожежники 18 разів виїздили на виклики про пожежі в екосистемах, то за наступні 12 днів сталось 33 пожежі. Рятувальники ледве встигали їх гасити.

«За 12 днів ситуація кардинально змінилась – сталось 33 пожежі в екосистемах. Нам допомагали місцеві пожежні команди – Богданівська, Межиріцька. І у них теж було ще по 5-6 викликів. За минулі роки таких різких сплесків до серпня не було. Якщо в минулому році за увесь серпень була 31 пожежа, то в цьому за 2 тижні – 33. Двом машинам важко впоратись із таким навантаженням», – розповів заступник начальника управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Матяш під час прес-конференції.

Основоню причиною всіх пожеж – є людський фактор.

Рятувальники також відзначають, що найбільш пожежонебезпечним місяцем у нашому регіоні є жовтень. За часом найбільша кількість викликів припадає із 11.00 до 17.00.