Номер кузова автомобіля не співпадав із даними свідоцтва про реєстрацію.

19 липня на стаціонарному посту «Першотравенський», що на автодорозі Знам’янка - Луганськ - Ізварине під час нагляду за дорожнім рухом увагу правоохоронців привернув автомобіль марки «ВАЗ 2102». За кермом автівки перебував 59-річний мешканець Дніпропетровської області.

Під час перевірки документів на легковик, звірки ідентифікаційних номерів агрегатів по автоматизованих базах даних правоохоронці встановили, що номер кузова автомобіля не співпадає з даними свідоцтва про реєстрацію. Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група. Для з’ясування всіх обставин водія та автомобіль доставлено до Петропавлівського відділення поліції.

За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань із визначеною правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 290 КК України (знищення, підробка або заміна ідентифікаційного номера, номерів двигуна, шасі або кузова, або заміна без дозволу відповідних органів номерної панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу).