Реєструвати Громадські організації тепер буде Павлоградський місцевий Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Це пілотний проект, котрий згідно наказу Міністерства юстиції діятиме на території 4-х областей України, в тому числі і Дніпропетровської.

«Для нас це новий напрямок. Не планувалось при відкритті Центру безоплатної правової допомоги надавати таку послугу, як реєстраційні дії», – говорить керівник павлоградського Центру Оксана Косоног.

На сьогодні Палоградському Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підпорядковується 6 районів (Павлоградський, Петропавлівський, Васильківський, Межівський, Покровський , Юр’ївський) і три міста (Павлоград, Тернівка, Першотравенськ).

У чотирьох районах та місті Першотравенськ із 1 вересня відкриваються філії (бюро) Центру. Це означає, що для реєстрації ГО у віддалених районах уже не потрібно буде їхати до Дніпра, можна буде оформити все на місці.

Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою у Павлограді: вул. Полтавська, 129 (колишня автостанція), офіс 308 , тел. 6-00-20, 6-00-22, 066 702-50-48. Час роботи – із 08.00 до 17.00

Довідково

Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги діє в Павлограді уже рік. За цей час було прийнято 2 200 звернень, із них 767 звернень від чоловіків і 1тис 433 від жінок . Вік – від 35 до 65 років. В основному люди звертались із питаннями соціального забезпечення, оформлення спадщини , сімейні.