Із 1 січня 2017 громадські об’єднання із неприбуткових автоматично можуть стати прибутковими.

Аби цього не сталось організації мають внести зміни до своїх статутів та зареєструватись у державному реєстрі неприбуткових організацій.
Про такі нововведення Міністерства юстиції України розповіли в павлоградському Центрі надання безоплатної правової допомоги .

«Зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування неприбуткових організацій були внесені у зв’язку із тим, що сьогодні в Україну заходить чимало грантових коштів через громадські об’єднання. Податкова вирішила проконтролювати факт наявності грошей та їх розподіл . Тому основною вимогою, яка має бути прописана у статуті, неприбуткової організації – є не розподіл цих коштів між членами об’єднання та засновниками», – розповіла керівник Центру Оксана Косоног.

Окрім цієї основної є ще й інші вимоги, котрі мають бути прописані у статуті неприбуткової організації.
Юристи центру готові допомогти внести зміни до статуту громадського об’єднання, аби із 1 січня 2017 воно не потрапило у список прибуткових.

«Ми запрошуємо всі громадські об’єднання, які зареєстровані на території, підпорядкованій павлоградському Центру прийти до нас , принести свої установчі документи і проконсультуватись. Наші юристи підкажуть які зміни потрібно внести до статуту і зареєструвати вас як неприбуткову організацію. Зробити це потрібно до 1 січня», – наголосила Оксана Косоног.

Центр надання безоплатної правової допомоги знаходиться за адресою у Павлограді: вул. Полтавська, 129 (колишня автостанція), офіс 308 , тел. 6-00-20, 6-00-22, 066 702-50-48. Час роботи – із 08.00 до 17.00

Нагадаємо, що Центр також надає тепер новий вид послуг – реєстрація громадських об’єднань.

Матеріал за темою: Легалізувати громадське об’єднання тепер стало значно простіше