Чи не найпроблемнішим місцем у Павлограді є територія лиманів, котрі щороку горять, димлять, заповнюючи місто димом та смородом.

Очерет не може мати такого ядучого запаху , кажуть мешканці міста. Проте, враховуючи той факт, що територія лиманів завалена різним побутовим сміттям, то припущення про походження ядучого диму цілком реальне.

«Територія лиманів перетворилась на стихійне сміттєзвалище. Люди машинами вивозять туди різне будівельне та побутове сміття », – резюмували павлоградські пожежники нещодавній об’їзд проблемної території.

Побачене зафіксували на фото.

Скоріш за все сміття сюди вивозять люди, котрі живуть неподалеку. Це при тому, що при горінні цих смітників потім вони ж найбільше страждають.

Так само завалена сміттям і територія колишнього аеродрому, що на селищі Шахтобудівників. Влітку там теж частенько трапляються пожежі.
Рятувальники вважають, що проблема задимленості міста не вирішиться допоки люди самі не почнуть із нею боротись – припинять самі вивозити сміття та палити його і зупиняти тих, хто це робить. Адже гасити лимани – процес складний і тривалий.

«Ситуація ускладнюється тим, що часто до осередку пожежі важко під’їхати – грунт провалюється інколи до 2-х метрів. У декотрих місцях взагалі неможливо проїхати», – розповідають рятувальники.

Читайте також: У Павлограді та районі сплеск пожеж в екосистемах

Читайте також: У Павлограді цьогоріч не задимить?

Коментарі   

+1 # Сава 22.07.2016, 17:24
Та прямо майже в центрі міста, якщо звернути з Луганської на пер.Панфілова, то він закінчується смердючим тліючим смітником який простягається по дамбі з її початку до кінця.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата