До павлоградського Центру безоплатної правової допомоги щодня звертаються по 2-3 чоловіки з приводу погроз та шантажу колекторськими фірмами.

«Зараз дуже багато звернень від людей з приводу шантажу та погроз зі сторони колекторів . Нещодавно прийшла одна жінка і поскаржилась, що її телефонують , погрожують і обіцяють вислати за нею опергрупу, якщо вона упродовж години не з’явиться із речами до павлоградського відділу поліції. Мене насторожило те, що поліція готова вислати цілу бригаду, опергрупу лише через заборгованість по кредиту у 2 тис грн. При мені жінці знову телефонували, погрожували. Чоловік навіть представився працівником поліції. Я зателефонувала у відділ поліції , дізналась , що людина із таким прізвищем там не працює» , – розповіла керівник палоградського Центру безоплатної правової допомоги Оксана Косоног.

Люди часто розгублюються і не знають як себе вести у таких випадках. Юрист радить відразу звертатись до поліції на лінію «102».

«Найперше, що потрібно робити – звертатись на «102». Тоді ваше звернення про те, що вам погрожують якісь невідомі люди буде зафіксовано. Це шахраї. На сьогодні дуже багато конфіденційної інформації викрали через комп’ютерні системи і шантажують людей», – наголосила Оксана Косоног.

Вона також додала, що стягнути із людей заборгованість по кредиту може лише суд. Тому таким колекторам варто порадити звертатись до суду і не вступати у ніякі перемовини. 

За повідомленням Оксани Косоног , жодного звернення колекторської компанії до павлоградського суду на сьогоднішній день не зареєстровано.