Пройшло менше 4-х місяців, як в Павлограді почала діяти система електронних закупівель Prozorro.

За це час було проведено 264 тендери та зекономлено близько 2 млн грн бюджетних коштів. Розповів tv-news.dp.ua один із ініціаторів впровадження системи Prozorro у Павлограді Валерій Тудвасєв.

І здавалося б, що таким результатом всі мали б бути задоволені. Проте , виявилось, що Prozorro влаштовує не всіх.

Напередодні позачергової сесії міської ради , з’являється проект рішення , котрий із 1 серпня 2016 виводить із під дії системи електронних закупівель Prozorro всі роботи (зазвичай це різні ремонти, в тому числі і доріг) вартістю до 1,5 млн грн. Пише на своїй сторінці у Facebook Валерій Тудвасєв.

Копії відповідних документів теж оприлюднені у соцмережах.


Активісти занепокоєні тим, як поспішно чиновники намагаються прийняти рішення за досить важливим питанням без ніякого попереднього обговорення та аналізу ситуації.

«Нас дивує та поспішність із якою чиновники підготували це рішення без ніякого попереднього аналізу ситуації. Якщо виникають якість проблеми при роботі із ProZorro, то давайте обговоримо їх разом, проведемо навчання, нараду , консультації. Проблему ніхто не озвучував. Адже на кону близько 20 млн грн. економії бюджетних коштів до кінця року. Ми хочемо зрозуміти де є проблеми у цій системі і як їх вирішувати», – прокоментував tv-news.dp.ua Валерій Тудвасєв.

Активісти сподіваються, що на позачерговій сесії депутати зважено підійдуть до вирішення цього важливого питання і не приймуть поспішного рішення.

Читайте також: Із 1 квітня Павлоград працюватиме прозоро