У неділю, 24 липня, духовенство та парафіяни головних храмів Павлограда здійснили хресну ходу «Миру, любові і молитви за Україну».

Таким чином вони висловили молитовну підтримку Всеукраїнській хресній ході, яка рухається зараз із заходу та сходу України до Києва. Повідомляє преса-секретар Спасо-Нерукотворного Образа Кафедрального Собору Олена Тищенко.

«Після недільного богослужіння віруючі Спаського собору і Свято-Успенського храму з молитовним співом обійшли навколо своїх храмів, роблячи зупинки на кожній стороні світу. Під час цих зупинок священнослужителі голосно читали уривки з Євангелія, а потім виголошували спеціальні молитви, закликаючи мир, любов і взаєморозуміння на наш український народ», – йдеться в повідомленні.

«Зараз проходить Всеукраїнська хресна хода за мир в Україні. Завдяки засобам масової інформації ми бачимо, що є певні сили, які намагаються перешкодити нашим паломникам. Але ж і самого Христа, і Його учням - апостолам, також перешкоджали, коли вони несли проповідь миру і загальної любові. Тому ми сьогодні провели в Павлограді свою хресну ходу, щоб молитовно підтримати людей, котрі йдуть з молитвою за мир через всю Україну», – говорить благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Валентин Цешковський.

До речі, павлоградці приєднаються до Всеукраїнської хресної ходи у Києві 27 липня. Автобус із паломниками виїде з Павлограда до столиці завтра ввечері.

                            Фото Олени Тищенко

Коментарі   

+2 # Сава 26.07.2016, 18:30
Ніяка не всеукраїнська, а спровокована московською сатанинською церквою для дестабілізації ситуації, щоб відволікти на себе поліцію і СБУ і тим часом здійснити задумані провокації. Та нічого не вийде в них, ця сволота отримає своє.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата