Схоже на те, що вічне питання хто і за чий кошт має здійснювати повірку лічильників води таки вирішилось.

Зробити цю процедуру тепер буде значно простіше.

Із 1 вересня для того, аби здійснити повірку приладу обліку води, не потрібно бути його знімати, везти у сервісний центр, чекати декілька тижнів, забрати , викликати працівника водоканалу для його опломбування. Всю процедуру зроблять працівники водоканалу, причому, не знімаючи лічильник.

Окрім того, вам не потрібно турбуватись про те, чи не прогавили ви час для повірки приладу обліку. Розповів журналісту tv-news.dp.ua керівник КП «Павлоградводоканал» Олександр Карпець.

«У нас є списки всіх абонентів, всіх приладів обліку коли поставлений , який його термін дії. Якщо підійшла черга повіряти лічильник, то ми самі знайдемо цього абонента і самі будемо попереджати про те, що ми приїдемо повіряти лічильник . Із 1 вересня наш водоканал буде повіряти прилади на дому. У нас для цього є спеціальна техніка, за допомогою котрої повірка здійснюється без демонтажу приладу», – розповів Олександр Карпець.

Щоправда, повірятимуть лічильники за кошт споживача. Платня за повірку лічильника буде включена у тариф – 97 коп за куб води. Такі тарифи уже затверджені НКРЕ і зараз вони знаходяться на розгляді у Мінюсті.