Є припущення, що 42-річний чоловік у власній квартирі переробляв травматичну зброю під бойову. Про це свідчать відповідні пристосування, котрі були знайдені у квартирі. 

Як ми уже повідомляли у ніч на 27 липня у двокімнатній квартирі на першому поверсі п’ятиповерхівки, що по вул. Верстатобудівників у Павлограді сталась пожежа.

У квартирі було чимало боєприпасів , була реальна загроза їх вибуху.

Матеріал за темою: У Павлограді минулої ночі пожежники гасили квартиру із арсеналом зброї

Як розповів tv-news.dp.ua начальник 37 ДСНС майор Сергій Сєдов, котрий займався гасінням пожежі, цікаво те, що всі боєприпаси були розкидані по всій квартирі.

По квартирі також валялись дитячі пістолетики і порох. Є підозра, що чоловік переробляв іграшкові пістолетики для стрільби. Ймовірно, що у цей час він займався своїм ремеслом і щось пішло не так, стався хлопок із подальшим горінням. Із криком : «Спасайся, кто может!» винуватець пригоди кинувся утікати і до цього часу не повернувся.

За правилами пожежної безпеки вікна у під’їзді багатоповерхівки повинні легко відкриватись. Люди ж часто ставлять їх наглухо закритими. Під’їзд був сильно задимлений, а у квартирі на п’ятому поверсі перебувала мама із немовлям. Аби провітрити під’їзд рятувальникам довелось вибити під’їздні вікна. Мешканці будинку з цього приводу виражали незадоволення. Розповів Сергій Сєдов.

Рятувальники швидко загасили пожежу та винесли боєприпаси. Якби вони спрацювали не так оперативно, то від вибуху боєприпасів постраждав би увесь під’їзд будинку.
Що стало причиною пожежі у будинку на Верстатобудівників, звідки взялись боєприпаси та з якою метою чоловік їх тримав у квартирі з’ясовують правоохоронці.