Чоловік, будучи напідпитку, вирішив відпочити на 25-метровій висоті. Завадали пильні мешканці міста, котрі викликали рятувальників.

Пригода сталась увечері 28 липня на селищі РТС у Павлограді.

О 19:32 на пункт зв’язку 27 державної пожежно-рятвальної частини надійшло повідомлення від перехожих громадян, про те, що у Павлограді на вулиці Дніпровській, поблизу будинку 540а на металевій трубі котельні, на наглядовому майданчитку на висоті близько 25 метрів знаходиться чоловік.


Повідомляє управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

«На місце події оперативно виїхали рятувальники, правоохоронці та швидка допомога. По прибуттю на місце було встановлено, що 35-річний чоловік, орієнтовно у стані алкогольного сп’яніння виліз на наглядовий майданчик труби котельні та злізти не може», –  йдеться в повідомленні.

Начальником Павлоградського міськрайонного управління ДСНС Олександром Миславським було прийняте рішення про залучення професійних альпіністів Громадської організації «Оса» на чолі з Юрієм Рострюхою. Прибувши на місце події, вони за допомогою альпіністського спорядження піднялися на трубу та зняли чоловіка. «Відпочивальник» , до речі, був незадоволений, що його потурбували,  говорив, аби від нього відчепились, бо він хоче спати.

Його було передано працівникам швидкої допомоги та поліції.

Фото: соцмережа ВКонтакте