Нікополь переходить на електроопалення.

Нікопольська міська рада та ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» підписали Меморандум про покрокову підготовку міста до першої зими зі 100% електроопаленням. У документі повністю прописані дії міської влади та енергетиків, щоб не допустити знеструмлення міста через різке зростання навантаження на мережі.

Рішення про відмову від централізованого опалення міська влада Нікополя прийняла у березні 2016. Комунальні служби були поставлені перед фактом завершити всі необхідні для цього роботи до початку опалювального сезону.

Провести таке переформатування за 6 місяців неможливо. Зокрема, енергетикам необхідно в середині року зробити незаплановані і незатверджені НРКРЕКУ інвестиції в реконструкцію і модернізацію електромережевого господарства міста – до 220 млн грн, виконати колосальний фронт робіт, розрахований на 3 роки, щоб збільшити потужності.

Щоб мінімізувати перебої в електропостачанні влада Нікополя та ДТЕК Дніпрообленерго підписали меморандум. Документ гарантує, що сторони докладуть максимум зусиль для незапланованої в цьому році модернізації електромереж Нікополя.