Освітянам Павлограда щороку недоплачують близько 4 млн грн. 

Так вважає депутат міської ради , керівник профспілки працівників освіти Павлограда Олександр Рєзніков. Про це він заявив під час депутатського семінару.
Мова йде про грошові надбавки освітянам та бібліотекарям за престижність праці. У Законі сказано, що такі надбавки можуть становити до 20% посадового окладу. Павлоградським педагогам виплачують 15%, мотивуючи це тим, що у бюджеті немає коштів, що у міста і так багато проблем і що у Законі сказано не 20 %, а до 20%.

«Педагогічним працівникам не доплачується в середньому 4 млн грн за рік. Значить на 4 млн в рік наші педагоги та бібліотекарі фінансують місцевий бюджет. Це несправедливо. У Законі написано до 20 % , а платиться 15%», – сказав Олександр Рєзніков.

Він також додав, що згідно Закону надбавка держслужбовцям теж може бути до 300% від окладу. Проте вони отримують по максимуму – 300%.

«У держслужбовця надбавка теж може бути від 0% до 300% , але ж держслужбовці у нашому місті отримують 300% премію. Я пропоную службовцям знизити премію до 100%. Ви ж всі патріоти свого міста. То ж буде копійка у бюджет. Коли не було грошей у бюджеті, то я був згоден, що освітянам потрібно було платити менше, але ж зараз гроші у бюджеті є. Павлолград четверте місто в області по наповненню бюджета», – додав Олександр Рєзніков.

У відповідь міський голова сказав, що у міста є куди витрачати кошти, що взагалі школам потрібно оптимізуватись і прозоро витрачати батьківські внески.

«Коли я дав запит одній зі шкіл дати відповідь скільки за рік офіційно пройшло батьківських внесків, то мені надали довідку, шо 10 тис грн. Це при тому, що кожен учень здає на рік мінімум 1 тис грн. Куди ці гроші ідуть, невідомо, – сказав міський голова.

Вирішили зібратись разом з освітянами і обговорити це питання.