Загальний рівень злочинності у Павлограді зменшився. Разом із тим кількість важких злочинів збільшилась.

Повідомив Павлоградський міжрайонний прокурор Олександр Панченко.

«Із початку року слідчим відділом павлоградської поліції до ЄРДР було внесено відомості за 1715 кримінальними правопорушеннями. У минулому році за цей же період – 1649 . Тобто загалом на території нашого регіону відбувається зменшення загального рівня злочинності. Є така тенденція», – сказав Олександр Панченко.

Він також відзначив, що на території обслуговування павлоградської прокуратури зменшилась кількість шахрайств (у минулому році 175 шахрайств, у 2016 – 80) та незаконного викрадення транспортних засобів (40 у минулому році , 23 – у 2016) .

Разом із тим, кількість окремих видів злочинів збільшується. Зокрема убивств та розбійних нападів.

На території обслуговування павлоградської прокуратури за півроку 2016 було скоєно 12 умисних убивств, із них 4 – у Павлограді. За аналогічний період минулого року три умисних убивства було скоєно на всій території обслуговування . А це Павлоград, Тернівка, Першотравенськ, Павлоградський, Юр’ївський та Першотравенський райони.

Щодо кількості розбійних нападів, то за цим видом злочинів Павлоград посідає одне із перших місць в області.

«У Павлограді у цьому році скоєно 11 розбійних нападів. У порівнянні із аналогічним періодом минулого року їх кількість зросла майже на 200%», – сказав Олександр Панченко.

Разом із тим Павлоград досяг найвищого рівня розкриття злочинів – 37,6 %. В цілому по області цей показник становить 29%, по Україні – 23%.