Із 2 серпня у тариф на водопостачання включена вартість повірки лічильника.  

Відтепер, аби повірити прилад обліку води, не потрібно його знімати, кудись нести, приносити, пломбувати. Із 2 серпня 2016 повірку лічильників «Павлоградводоканал» здійснює без демонтажу приладу. Вся процедура займає 15-20 хв.

«У нас для цього є вся необхідні техніка , обладнання. Якщо раніше ми людей попереджали про те, що їм пора повіряти лічильник, то зараз ми телефонуємо аби домовитись коли ми зможемо приїхати і здійснити повірку приладу. Вся процедура займає 15-20 хв часу», – розповів tv-news.dp.ua керівникк КП «Павлоградводоканал» Олександр Карпець.

Якщо ж в результаті повірки виявиться, що ваш лічильник вийшов із ладу, то водоканал замінить цей прилад на новий.
Повірка приладу обліку і його заміна увійшла у тариф на воду. Із 2 серпня 2016 вартість води становитиме 22,40 грн. Такий тариф затверджений НКРЕ.

«Згідно постанови № 1239 від 07.07.2016р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, з 02.08.2016р. вводяться в дію нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення: централізоване постачання холодної води для населення, бюджетних установ та інших споживачів: з ПДВ – 14,26грн/м3; централізоване водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів: з ПДВ – 8,14грн/м3», – повідомляє офіційний сайт підприємства.

Керівник КП «Павлоградводоканал також наголошує на тому, що якщо вам  хтось пропонує платну послугу по повірці лічильника, то не погоджуйтесь на це і відразу телефонуйте у водоканал.

Раніше ми повідомляли про те, що нові тарифи із включенням вартості повірки лічильника  почнуть діяти в місті із 1 вересня. Проте, за словами Олександра Карпеця,  НКРЕ затвердила нові тарифи на воду  раніше, із 02 серпня.