Сьогодні у Бразилії стартують XXXI літні Олімпійські ігри . За медалі змагатимуться також і 206 українських спортсменів.

Павлоградські спортсмени відзначили цю подію олімпійським видом спорту – волейбольним матчем. Змагання присвятили відкриттю олімпіськитх ігор в Ріо-2016.

Змагання пройшли сьогодні на базі ДЮСШ. Змагались старша збірна з волейболу та випускники спортивної школи.
Переможців у змаганнях не визначали. Обидві команди показали, що вміють майстерно грати у волейбол і гідні того, аби можливо згодом, стати учасниками олімпійських ігор.

Офіційна церемонія відкриття ХХХІ Олімпіади розпочнеться 5 серпня, о 20:00 за бразильським часом (6 серпня о 2-й ночі за Києвом) у Ріо-де-Жанейро на легендарному стадіоні Маракана. На парад відкриття Україна вийде 195-ю із 207 країн-учасниць, повідомляє Національний олімпійський комітет (НОК).

У НОК додали, що пряму трансляцію церемонії відкриття Олімпійських ігор у прямому ефірі показуватиме телеканал UA:Перший.
За «золото» у Ріо-де-Жанейро міністр молоді та спорту ігор Жданов пообіцяв українським спортсменам за «срібло» – 85 тис. дол., за «бронзу» – 55 тис. дол.