Декотрі види вакцин були відсутні в місті більше двох років. 

За повідомленням головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Дуднікової, медичні заклади міста отримали вакцину АКДС, котра захищає від трьох інфекційних хвороб – коклюша, дифтерії, правця. Отримали також пентаксім – вакцина проти п’яти найбільш небезпечних дитячих хвороб в тому числі і поліомієлита.

«Отриманих препаратів недостатньо, аби прищепити всіх дітей. Тому в першу чергу вакцинуємо дітей, котрі не мають взагалі ніяких щеплень. Згідно календаря профілактичних щеплень вони робляться у 2 -3-4 місяці. Але графіки уже зрушились. Ми сподіваємось, що вакцини буде у достатній кількості і ми зможемо вакцинувати всіх дітей », – розповіла tv-news.dp.ua Олена Дуднікова.

На сьогоднішній день в місті відсутня вакцина БЦЖ (проти туберкульозу) – це перша вакцина, котру отримує малюк ще в пологовому будинку.
Олена Дуднікова також розповіла, що відсутність вакцини уже дає про себе знати – в місті реєструється уже давно забутий коклюш. Щоправда , поки що, лиш одиничні випадки. Але це є свідченням того, що імунітет на цю інфекційну хворобу дає збій.

«Піднімає голову» також і поліомієліт. У Павлограді захворювання не реєструється , але з інших регіонів України надходить тривожна інформація про перших захворівших.