Правцем захворіла 5-річна дитина у Васильківському районі.

Повідомила головний спеціаліст з дитячої імунології департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Ірина Сичова під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«У Васильківському районі 19 липня мати з 5-річною дитиною звернулась до медичного закладу за місцем проживання у зв'язку з пошкодженням у дитини шкірного покриття лівого коліна. Фельдшер надала первинну меддопомогу) і запропонувала провести екстрену профілактику проти правця, так як мати неточно повідомила про зроблені щеплення раніше. Від консультації у хірурга мати відмовилася. Орієнтовно через тиждень, 26 липня, дитина в супроводі мами була доставлений бригадою швидкої допомоги в лікарню у зв'язку з травмою шийного відділу. Після огляду фахівців дівчинка була доставлена в обласну дитячу лікарню. Мамі дитини була запропонована госпіталізація, від якої вона в черговий раз відмовилася. На наступний день мати звернулася в лікарню за місцем проживання зі скаргами, що у дитини з'явивсяч біль в кінцівках. Наступного дня дитина була доставлена в обласну лікарню і далі направлена в дитячу лікарню №6 у відділення реанімації. Дівчинці був поставлений діагноз генералізованої розгорнутої форми правця », – рзповіла Ірина Сичова.

Вона також додала, що станом на 4 серпня стан дівчинки залишався важким. Дитина не була щеплена через відмову мами від будь-яких вакцинацій.

Читайте також: Павлоград отримав вакцину для профілактичних щеплень дітей