Отруєння хімічною речовиною не підтвердилось. 

4 серпня о 12-10 до Центральної районної лікарні Павлограда госпіталізовано сім’ю із 6 чоловік – батько, мати, бабуся та їх троє дітей (16, 7 та 4 роки). Всі шестеро скаржились на проблеми органів дихання. Підозра про отруєння  людей хімічною речовиною не підтвердилась. Повідомляє прес-служба управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

«О 18-00 працівниками відокремленого структурного підрозділу Павлоградського міськрайонного відділу лабораторних досліджень проведено експрес-аналіз на наявність хлору у повітрі, за результатами аналізу о 18-30 наявність хлору в атмосфері не виявлена», – йдеться в повідомленні.

На сьогоднішній день п’ятеро чоловік (батька виписали із лікарні) перебувають на лікуванні у районній лікарні. Розповів tv-news.dp.ua головний лікар Центральної районної лікарні Савелій Коцаренко.

«Ніякого отруєння не виявлено. У бабусі та мами запалення легенів, в однієї дитини простудне захворювання , ще двоє дітей лікують хронічні захворювання. Їх стан відповідає захворювання, не важкий», – повідомив Савелій Коцаренко.

Нагадаємо, що 31 липня витік хлору стався у с. Богуслав, Павлоградського району.