Директор Західно - Донбаського професійного ліцею Володимир Степаненко отримав відзнаку «За заслуги перед містом» ІІ ступеню.

Нагороду йому вручив сьогодні міський голова Анатолій Вершина.
Відзнаку Володимиру Степаненку вручено за багаторічну плідну працю, особистий вагомий внесок у розвиток системи освіти міста та з нагоди 60-річного життєвого ювілею .

Свою трудову освітянську діяльність Володимир Дем’янович розпочав у 1978 році, пройшовши шлях від вчителя історії до директора професійно - технічного училища. Повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.

«За період роботи змінився статус навчального закладу, у Західно - Донбаському професійному ліцеї було збільшено ліцензійний обсяг навчальної діяльності за 47 професіями. Володимир Дем’янович постійно дбає про зміцнення матеріальної бази ліцею», - йдеться в повідомленні.

Спортивний клуб ліцею упродовж останніх років є переможцем зональних спортивних змагань і учасником фіналу обласної спартакіади учнів професійно - технічних навчальних закладів. Щорічно учні ліцею отримують призові місця в обласних олімпіадах і конкурсах фахової майстерності.

За свої професійні досягнення Володимир Дем’янович нагороджений почесними грамотами управління освіти і науки, Дніпропетровської обласної ради, нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти», «Відмінник освіти України».