В Павлоградському історико-краєзнавчому музеї підбили перші підсумки акції «Подаруй музею експонат».

Павлоградці досить активно відгукнулись на пропозицію принести до музею старовинні експонати. За місяць із дня старту акції, до музею принесли понад 200 експонатів. Повідомила науковий співробітник музею Анастасія Шаня.

Колектив музею теж взяв участь в акції. Директор та наукові співробітники передали до музейної колекції дитячі іграшки, ляльки різних виробників, чоловічий та жіночий одяг,посуд, електронну книгу, мобільні телефони, фотоапарати.

На пропозицію музею відгукнулись також ще 7 мешканців Павлограда. 19 старовинних експонатів принесла волонтерка Валентина Мамбек. Це і супниця 80-х років, гаманець, електробритва, годинник, ляльки та ін. Жуковський Андрій передав дверцята пічні чавунні, які були вироблені на Першому держзаводі Павлограда у 1920-х роках.

Алла Самаріна передала картину «Трійка», вишиту хрестиком, 1950-60 років. Головний режисер театру ім. Б. Захави Анатолій Рева подарував записну книжку 1937р , свого батька Андрія Реви, який працював 56 років на хлібзаводі. Ілона Беспалова – підсвічник та дитячі іграшки, Жанна Гордієнко (82 роки) – сумочки hand made, дитячі книжки, намисто (40 одиниць), Олег Бєлік – понад 100 репродукцій картин у плакатах.

Акція «Подаруй музею експонат» триває. Вона присвячена 55-річчю музею, котрий відзначається у лютому 2017. Організатори обіцяють, що всі учасники акції отримають відзнаки та подарунки.

Читайте також: Павлоградський музей збирає експонати початку 20 століття