Спеціалісти запевняють, що якість води зі свердловини нічим не поступається відомим павлоградським брендам.

Облаштування власної свердловини на території 4-ї міської лікарні Павлограда є дуже важливим моментом. Адже тут пацієнти проходять життєво важливу процедуру гемодіалізу, котру при відсутності водопостачання неможливо провести.

«Люди, котрі знаходяться на апараті «щтучна нирка» у відділенні гемодіалізу, без проведення цієї процедури не виживуть. При припиненні централізованого водопостачання чи навіть зниженні тиску у водогоні, апарати зупиняються. Це була катастрофа. Ми вимушені були терміново організовувати відправку пацієнтів в область . Тому це дуже важливий проект», – розповіла головний лікар 4-ї міської лікарні Марина Костюкова.

На облаштування свердловини із міського бюджету виділено 230 тис грн. Її глибина – близько 30 метрів. Труби прокладені на глибині 2-х метрів, тому взимку не промерзатимуть.

Аналіз води показав, що за якістю вона не поступається Бірюзовій чи Катеринославській.

Офіційно відкрити свердловину планують за тиждень. Але вже сьогодні воду почали качати для всієї лікарні. А для відділення гемодіалізу потрібно ще пройти декотрі процедури – столичні спеціалісти мають підлаштувати систему додаткової очистки саме під цю воду.

Свердловину планують обгородити парканом, закрити на замок, аби сторонні туди не могли потрапити.