«Школі Ірини », де виховуються діти із вадами фізичного та розумового розвитку, знову обіцяють виділити власне приміщення.

На цей раз на площах гуртожитку професійно-технічного ліцею.
Щоправда це питання мають ще розглянути у департаменті освіти та науки.

«Я думаю,що вони погодяться і думаю, що там іще кращі умови. Там не потрібно нічого ламати, просто косметичний ремонт і розміщаємо там уже нашу багатостраждальну Школу Ірини. Це уже буде їх постійне місце дислокації. Ми заключаємо договір оренди із ПТУ. Школі Ірини ми запропонували узгодити ці питання із ліцеєм», – повідомив міський голова Анатолій Вершина. 

Керівництво ж «Школи Ірини» не проти такої пропозиції , але оптимізму щодо їх реальності не мають.

«Нам уже стільки разів щось пропонували, ми погоджувались. А потім нічого із цього не виходило і ми як і раніше залишались ні з чим. У випадку із гуртожитком , то по-перше, це буде не швидко, а по-друге, самі співробітники лыцею сказали нам, що вони проти такого сусідства із нами і будуть звератись у відповідні інстанції. Минулого року нам обіцяли виділити звільнені площі інфекційного відділення МСЧ №7, проте цьогоріч чомусь передумали. Ми вважаємо, що це просто небажання нами займатись», – розповів tv-news.dp.ua засновник «Школи Ірини» Андрій Манасян.

Матеріал за темою: Інфекційне відділення в Павлограді збережуть. Про всяк випадок

Уже 7 рік поспіль громадська організації працює у тимчасовому прихистку Церви християн-баптистів.

Навесні цього року відсутність приміщення для занять із дітьми, що відвідують «Школу Ірини» стала приводом для мітингу біля стін міськвиконкому.

Довідково

В «Школі Ірини» займаються діти із вадами фізичного та розумового розвитку, котрі не охоплені державною системою освіти.
«Школу» відвідують близько 20 дітей, ще із дев’ятьма дітьми заняття проводяться вдома.

Читайте також: Мрія «Школи Ірини» може здійснитись