Для 13-річного Дані велосипед був особливо цінним подарунком.

Його подарував тато, повернувшись із зони АТО, в якості нагороди за чергову спортивну перемогу сина. Даня займається тайським боксом і уже має у цьому виді спорту високі досягнення – двічі чемпіон України та неодноразовий призер змагань різних рівнів.

Про такий подарунок юний чемпіон мріяв давно. Із чотириколісним транспортом він практично не розлучався. Їздив на ньому на тренування , на прогулянку , зустрічав маму із магазину і допомагав довезти додому сумки.

Данилко навчається у першій школі Павлограда. 12 серпня, близько 8 ранку він приїхав на відробіток у школу. Велосипед залишив біля центрального входу в школу, пристібнувши його ланцюжком до металевого паркану. А коли близько 10.00 вийшов зі школи , велосипеда уже не було.
Батьки відразу звернулись до поліції.

«Для Дані це дуже неприємний момент. Він не може збагнути, ну як серед білого дня можна викрасти пристебнутий велосипед із подвір’я школи. Велосипед ще практично новий. Краще б я заплатила 160 грн за відробіток у школі »,– розповідає мама Данилка.

Батьки звертаються до всіх, хто володіє будь-якою інформацією, що допоможе повернути викрадений велосипед повідомити про це за т. 066 8329769, 095 5273475. Або ж повернути  за винагороду.

Так виглядає викрадений велосипед.