Це будуть прості архітектурні форми із сучасних легких матеріалів без особливих «наворотів».

«Зараз закінчуємо проект і я ставлю собі за завдання , до 1 січня завершити будівництво притулку», – повідомив міський голова Анатолій Вершина.

Ескізний проект, що передбачав капітальні будівлі притулку, наданий КП «Затишне місто» міський голова повністю забракував.

«Багато там моментів, котрі мені не сподобались, починаючи від бурління свердловини, котра не потрібна – там буквально метрів 100-200 проходить водопровід. Від нього можна буде підключитись і не потрібні ці свердловини, насоси і все таке інше . І капітальні будівлі, що передбачені цим проектом, вони теж не потрібні. Це досить марудно і в цьому немає ніякої необхідності. Сьогодні буквально за тиждень робляться малі архітектурні форми, утеплюються і ставляться », – наголосив міський голова.

Він також додав, що такий спосіб будівництва притулку на 50% здешевить роботи.

Відкриють притулок по Харківській , в районі Молокозаводу на місці нині діючого. Щоправда назвати притулком для тварин, те що маємо зараз – будівлю без даху, вікон, телпа та води – важко. За підрахунками ремонт цієї будівлі обійдеться значно дорожче, аніж будівництво нової.