Експерти планують проаналізувати причини ДТП та запропонувати міській владі варіанти їх вирішення. 

В рамках проекту «Нульова смертність на Дніпровській » сьогодні до Павлограда приїхали експерти – представники громадської організації «Vision Zero» Віктор Загреба ( автор дослідження «Вимірювання ефективності програм у сфері безпеки руху в США, ЄС та Україні») та Андрій Коман (архітектор, транспортний планувальник, автор проектів з реорганізації руху в Івано-Франківську).

Зустріч експертів із громадськістю, правоохоронцями , комунальниками та журналістами пройшла сьогодні в Центральній міській бібліотеці міста. Експерти розповіли про те, що збираються робити упродовж двох днів перебування у Павлограді. Зокрема на сьогодні запланували вивчити місця найбільшої концентрації ДТП по Дніпровській, проаналізувати їх причини, визначити технічні можливості дороги .

Потім все, що побачили, сфотографували, виміряли , зафільмували проаналізують, обговорять. А уже завтра планують оприлюднити свої висновки перед депутатами, міською владою, громадськістю і запропонувати способи зменшення кількості ДТП. Кажуть, що подібні проекти вони втілювали у Івано-Франківську і мають позитивні результати. 

Читайте також: У Павлограді презентували проект по зменшенню кількості ДТП на Дніпровській