або історія  про «чесних» злодіїв. 

Історія із викраденим велосипедом мала продовження. Як повідомляв інтернет-портал tv-news.dp.ua, в Павлограді у 13-річного підлітка викрали велосипед прямо зі шкільного подвір’я.

Публікація вийшла увечері 13 серпня. А уже вранці 14 серпня на мобільний телефон мами постраждалого 13-річного Дані зателефонував невідомий і сказав, що велосипед у нього і він готовий повернути його за винагороду. Сума у 200 грн викрадача не влаштувала і він попросив телефон тата. Проте у воїна АТО, розмова із незнайомцем була коротка, мовляв зі злодієм мені ні про що домовлятись. Або ти повертаєш сину велосипед, або ж поліція тебе все рівно вичислить.

Мама ж вирішила використати всі шанси, аби повернути сину дорогий для нього подарунок батька. І при черговій розмові із незнайомцем погодилась зустрітись в центрі міста , в районі квіткового ринку аби передати винагороду у 200 грн і отримати велосипед сина. 

Підійшовши у домовлене місце , жінка набрала того самого Ігоря (так він представився) і той запропонував  переказати кошти на його мобілку , після цього він скаже куди підійти , аби забрати велосипед, бо мовляв сам не хоче світитись, мало кого вона за собою могла привести. «Ігор» запевняв, що все буде по-чесному , бо він же чесний злодій , не з тих, хто обманює людей.

Проте, виявилось, що саме із тих ….

Після того, як кошти були переведені на його мобілку, телефон «чесного чоловіка» перестав відповідати а потім взагалі зник з ефіру.
Таким чином окрім велосипеда, сім’я позбулась іще й 200 грн.

Так що, будьте пильними і не довіряйте «чесним шахраям».

Справою займається поліція. Проте, як свідчить статистика, викрадені велосипеди, на жаль, рідко повертаються їх власнику.