Стейкхолдери – це організації, котрі зацікавлені в розвитку системи професійної освіти на регіональному рівні.

Поки що в павлоградському професійно-технічному ліцеї є лише один стейкхолдер – «Будмайстер».

«Яскравий приклад стекхолдерства – торгова марка «Будмайстер». Ми працюємо із ними 10 років, створили навчально - практичний центр. Як це виглядає? Вони надають нам сухі будівельні сучасні суміші . І ми на цих сумішах проводимо свої ремонти і закріплюємо навики професії – маляр- штукатур, плиточник- облицювальник», – розповідає директор професійного ліцею Володимир Степаненко.

Він також додав, що уже співпрацюють із торговою маркою Fozzy. Проте хотілось би, аби місцеві великі підприємства теж зацікавились професійним ліцеєм.

«У нас уже є точки дотику із торговою маркою Fozzy в плані підготовки і проведення семінарів за робітничими професіями – продавець продовольчих товарів та інші. Хотілось би, щоб стейкхолдер у нас з’явився Павлогрдвугілля та інші великі підприємства міста», – говорить Володимир Степаненко.

Він також додав, що проблемним питанням є професійний рівень майстрів виробничого навчання. Через низьку зарплатню (3тис грн) спеціалісти висого розряду не поспішають іти на викладацьку роботу.

Читайте також: Директор Західно - Донбаського професійного ліцею Павлограда отримав нагороду