Виставка «Мальовнича Україна» , присвячена 25-річчю Незалежності країни, 18 серпня відкрилась В Павлоградському історико-краєзнавчому музеї.

На виставці більше 20 майстрів представили 119 своїх робіт. Це і вишивки, і картини, ікони, різні поробки із дерева, бісеру, глини , тканини.


На центральному стенді досить оригінальний проект – карта України, на якій розміщені герби та прапори всіх областей країни, фото національного одягу за регіонами.Автор оригінального проекту «Україна» – Тетяна Ведмідь. Її ідею реалізував старший науковий співробітник музею Юрій Михайлов. Поруч з картою України – манекен дівчини, яка символізує жінку – Україну в одязі національної символіки з квіткою маку на грудях –символом пам’яті за загиблими в різні роки визвольної боротьби України за незалежність.

Подібні виставки організовуються уже четвертий рік поспіль. І вперше на ній представлені роботи нещодавно відкритого в місті приватного підприємства , яке шиє шкільну форму на замовлення, для дітей шкіл -інтернатів, спецодяг, спальні мішки для солдат, супутні товари з українськими орнаментами: постільна білизна, рушники, фартухи, серветки та інше.

Під час відкриття виставки звучали вірші павлоградських поетів, твори дітей та викладачів дитячої музичної школи.
Директор музею Тетяна Ведмідь вручила учасникам виставки подяки.