Виставка «Мальовнича Україна» , присвячена 25-річчю Незалежності країни, 18 серпня відкрилась В Павлоградському історико-краєзнавчому музеї.

На виставці більше 20 майстрів представили 119 своїх робіт. Це і вишивки, і картини, ікони, різні поробки із дерева, бісеру, глини , тканини.


На центральному стенді досить оригінальний проект – карта України, на якій розміщені герби та прапори всіх областей країни, фото національного одягу за регіонами.Автор оригінального проекту «Україна» – Тетяна Ведмідь. Її ідею реалізував старший науковий співробітник музею Юрій Михайлов. Поруч з картою України – манекен дівчини, яка символізує жінку – Україну в одязі національної символіки з квіткою маку на грудях –символом пам’яті за загиблими в різні роки визвольної боротьби України за незалежність.

Подібні виставки організовуються уже четвертий рік поспіль. І вперше на ній представлені роботи нещодавно відкритого в місті приватного підприємства , яке шиє шкільну форму на замовлення, для дітей шкіл -інтернатів, спецодяг, спальні мішки для солдат, супутні товари з українськими орнаментами: постільна білизна, рушники, фартухи, серветки та інше.

Під час відкриття виставки звучали вірші павлоградських поетів, твори дітей та викладачів дитячої музичної школи.
Директор музею Тетяна Ведмідь вручила учасникам виставки подяки.

 

Юридические услуги