Біля МСЧ №15 Павлограда сьогодні зібралось близько півтисячі чоловік. Люди стурбовані тим, що спеціалізовану лікарню можуть закрити. Кажуть, що офіційно їм про це ніхто не говорив, але такі чутки ходять.

 Люди нарікають на те, що у разі закриття медичного закладу, їм доведеться долати чималу відстань, аби добратись до найближчої лікарні. Вони також поставили свої підписи під петицією проти закриття МСЧ №15. Що буде із медициною міста, поки що, невідомо.

 Відомо лише, що вся медична сфера Павлограда передається на утримання міського бюджету. Це 8 медичних закладів міста

 До 2015 року на триманні міста було лише два із них — міський центр здоров’я та Центр первинної медико-санітарної допомоги. Спеціалізовані лікарні (мсч №7 та № 15) фінансувались із державного бюджету і чотири — із обласного.

 На утримання медичних закладів у цьому році Павлограду передбачена субвенція із державного бюджету в розмірі 71,8 млн. грн. Це становить лише 52% від загальної потреби на медицину міста на 2015 рік. Проект бюджету на 2015 рік по лікувальних закладах складає 137,8 млн. грн. Такі дані оприлюднила прес-служба павлоградського міськвиконкому.
Із проханням втрутитись у ситуацію, міський голова Іван Метелиця звернувся до Прем’єр-міністра України, Міністра фінансів, Міністра охорони здоров’я та народних депутатів.

 «Виконавчий комітет Павлоградської міської ради просить Вас сприяти збільшенню розміру державної субвенції на утримання медичної сфери м. Павлограда або винайти можливість залишити спеціалізовані медико-санітарні частини м. Павлограда на фінансуванні Міністерства охорони здоров’я України», — йдеться в листі міського голови Івана Метелиці.

 В іншому ж випадку ситуація може призвести до закриття медичних закладів, масового скорочення людей та, як результат, погіршення якості медичного обслуговування населення. Повідомляється у зверненні Івана Метелиці.