За насильство в сім’ї передбачена адміністративна та карна відповідальність. Проте покарання не завжди є дієвим методом налагодження сімейних стосунків. Керівник ГО «Клуб Імпульс» , психолог Ольга Лупова переконана, що гармонізувати сімейні стосунки може спеціальна корекційна програма, котра діє при громадські організації.
Програма втілюється при підтримці ОБСЕ. Були навчені спеціалісти по роботі у цій програмі. Вона передбачає не просто допомогу жертві , а роботу з агресором.

«Щоб виявити причину агресії, проводиться психологічне тестування і корекційна робота. Вона направлена на навчання – навчити агресора вирішувати конфлікти мирним шляхом. Програма допомагає змінитись агресору», – розповіла Ольга Лупова під час прес-конференції з приводу насилля в сім’ї.

Вона також додала, що «Клуб Імпульс» працює у тісній співпраці із павлоградським відділом поліції. При виявленні випадків насилля у сім’ї, правоохоронці пропонують агресорам пройти таку корекційну програму.

За повідомленням психолога уже на сьогоднішній день є такі сімейні пари, де саме завдяки корекційній програмі вдалось гармонізувати стосунки.

«Це стали зовсім інші люди, аніж були до цього. Люди починають цінувати те, що могли б втратити – сім’ю», – розповідає Ольга Лупова.

У випадку, якщо психологічна допомога сім’ї потрібна терміново, то можна викликати мобільну бригаду із надання психологічної допомоги за т. 099-366 64 47